Máte rádi velké prostory? Objevte nádhernou krajinu a obrovské hřiště, které vám hora nabízí!

Vaše věc je příroda, jste fanouškem filmu „Do divočiny“, který jste sledovali ve smyčce? Takže vyzkoušejte naše psí spřežení nebo výlety na sněžnicích, budete ohromeni krásou krajiny během vašich horských procházek po vyšlapané trati.

Hledáte vzrušení a hledáte nové senzační horské sporty? Lette rychle do našich sekcí speedriding a snowkite … pozornost těchto sportů závislých! Ve stejném duchu, kdo nikdy neochutnal potěšení jít dolů celou horu s potahem na koleno? Ty !? Takže si naplánujte rychlou heliskiing nebo freeride, všichni samozřejmě pod dohledem instruktorů, nemají místa žádná tajemství.

Ale hora není jen zima! Objevte všechny aktivity, které musíte udělat, když se sníh začíná tát: jízda na horských kolech, horolezectví, via ferraty, turistika … je jen na vás, abyste si vybrali úroveň svého pocitu.

Jsme vám k dispozici, abychom vám pomohli při výběru a při rezervaci jednoho z vašich horských kurzů.

SNOWMOBILE

Vydejte se na exkurzi za soumraku, když se sjezdovky zavírají, a objevte faunu a flóru pod zasněženou krajinou na řídítkách vaší sněžné skútry. Doprovází vás profesionální průvodce, který vás zavede na nejkrásnější místa v blízkosti vašeho lyžařského střediska. Z této zimní procházky se vynoří magická atmosféra, ať už jste sami nebo se dvěma na sněžném skútru.

SNOWKITE

Originální outdoorový sport, snowkiting spočívá v klouzání na sněhu díky snowboardu taženému drakem. Nejprve se naučíte, jak s drakem manipulovat pěšky, a pak se na první pokus dostanete na snowboard. Pak máte sněhová pole a svobodu! Ať už jste na jakékoli úrovni (stále potřebujete vědět, jak lyžovat nebo snowboardovat), zkušený instruktor vám pomůže postupovat svým vlastním tempem.

PSY TRAINEAUX

Pokud je zimní aktivita přitažlivá pro celou rodinu, je to jízda na saních se psem! Představte si sami sebe v tomto sáně řízeném profesionálním musherem, který cestuje po nejkrásnějších přírodních lokalitách mezi lesy, pláněmi a horami se sněhem.

SNOWSHOES

Chcete si užít zimní flóru a faunu v srdci přírody? Toto je čas, abyste si na sněžnicích vydali kouzelnou túru s krystaly prášku a ledu. Váš průvodce vás zavede tam, kde sněžné skútry nemohou projít, v prostorech, které jsou prázdné od žádného průchodu. Děti potěší objevování stop různých zvířat ve sněhu.

SKI FREERIDE

Oblékněte si lyžařský oblek a vydejte se na dobrodružství v obrovských bílých prostorech všech lidských pasáží! Naše off-piste lyžařské služby jsou výjimečné a jsou pod dohledem zkušených horských průvodců. Přístup k němu vyžaduje velmi dobrou úroveň lyžování, ale jakmile tam bude, bude to štěstí!

Close Menu