Od flyboardu po lodní licence, canyoning nebo kitesurfing, nabízíme celou řadu vodních aktivit k praktikování po celé Francii.

Bavte se s přáteli na vodě a užívejte si zábavné stránky vodních her, jako jsou flyboard, vlečná bóje nebo flyfish. Zaručená zábava a silné adrenalinové spěchy! Sdílejte také přátelský okamžik s přáteli na jízdách na jetski nebo ve dnech s bílou vodou.

Co takhle naučit se jeden z těchto pocitů námořních vodních sportů, jako je kitesurfing, surfování nebo wakeboarding? Během těchto kurzů budete pod dohledem týmu profesionálů, kteří sdílejí svou vášeň pro tyto sporty.

Skutečné sezamové plavby po moři, na kanálech nebo na řekách, pro vás bude lodní licence nezbytná. Je také povinné vlastnit jej, pokud chcete mít možnost jet jetski sám na moři.

Pokud jsou pro vás všechny tyto námořní činnosti příliš hlučné nebo příliš násilné, stačí se jen ponořit do podvodního prostředí. Naše křestní a potápěčské kurzy vás přivedou k objevování mořského a vodního světa z jiného úhlu, z klidu a krásy podvodní krajiny.

BOAT

Loď otevírá nové obzory! Chcete-li strávit den s přáteli, můžete si půjčit loď bez licence. Zábavné a originální, musíte kapitán čas denně. Nabízíme také krásné námořní výlety s kapitánem, díky kterému budete moci objevit pobřeží z jiného úhlu. Chcete jít dál? Předejte svou říční nebo pobřežní licenci a máte svobodu!

Potápění

Vstupte do světa ticha s našimi nabídkami potápění! Objevte úžasné mořské dno Středozemního moře, Atlantiku a Lamanšského průlivu během potápění se zkušeným instruktorem, který vás bezpečně provede. Chcete jít dál? Proveďte také potápěčský kurz, abyste získali svůj patent. Nakonec ti nejodvážnější vstříknou dobrou dávku adrenalinu a budou se snažit ponořit pod led!

Flyboard

Hledáte novou senzační aktivitu? Flyboard je pro vás! Létejte jako superhrdina, plavejte jako delfín … Objevte Flyboard a jeho nespočet možností! Pozor, rychle se vám bude líbit!

ŽIVÉ VODY

Nic jako vodní sporty, které mají dobrý den s přáteli! Vydáte se na rafting, kanoistiku nebo hydrospeed podle svého výběru. Rafting na divoké vodě je skvělý pro budování týmů, kanoistiku ideální pro klidnější jízdu po vodě a skvělý hydrospeed pro zábavu se svými přáteli! A pokud se nechcete rozhodnout, rozhodněte se pro vzorec pro více aktivit. Šplouchá v programu!

JET SKI

Jezdte na Jet Ski a objevte francouzské pobřeží se schváleným instruktorem! Osamoceně nebo s přáteli můžete využít těchto vodních výletů k objevování nových horizontů na pobřeží a dobýt nejbližší ostrovy! Aktivita, kterou můžete sdílet za rušného dne!

WAKEBOARD & NAUTICAL SKI

Vyzkoušejte wakeboarding nebo vodní lyžování na moři nebo na vnitrozemí jezera! Když budete vlečeni lodí, sklouznete po vodě. Rozdíl mezi wakeboardingem a vodním lyžováním? Stejně jako mezi snowboardem a lyžováním. Pro wakeboarding můžete jezdit na jedné desce, zatímco pro vodní lyžování máte jednu lyže pod každou nohou.

KITESURF KURZ

Objevte tento sport klouzání tak zvláštně, že je kitesurf! Princip je jednoduchý: jde o surfování taženého draka (draka). Během našich kurzů po celé Francii se naučíte, jak zacházet s drakem draka, aby nakreslil monstrózní hrany, a proč ne potom postavy řešit v plném skoku. Backloop, Darkslide nebo Railey: vše je možné s kvalifikovaným instruktorem!

CANYONING

Canyoning se stal velmi populární činností, která vám umožní pracovat a bavit se s rodinou nebo přáteli při objevování krásné krajiny. Budete rádi sklouzávat po přírodních skluzavkách, skákat do vápencových pánví, slaňování slaňování nebo používat speciální ziplines kvalifikované tyro šplouchání!

VODNÍ PARK

Strávte nezapomenutelný den s přáteli ve vodním parku. Objevte náš výběr nejlepších parků ve Francii. Blob skok, tobogány, zip linky … šílený smích a pocity v programu! Je to také ideální aktivita pro EVG nebo EVJF

OBCHODNÍ BUOY

Vodní hry jsou perfektní pro velmi zábavný den na pláži. Budete moci zůstat na bóji tažené lodí v plné rychlosti? Odvažujete se vyzkoušet muška, tuto aktivitu, která vás odvádí z vody na obrovskou nafukovací matraci? Jaká dobrá zábava s přáteli!

RYBOLOV

Vydejte se na výjimečný den lovu velkých her. Naučte se s technikem nejlepší techniky, které vám nebudou radovat, aby se z vás stal impozantní rybář!

KURZ SURF

Pokud chcete vyzkoušet surfování, nyní je ten správný čas! Díky našim kurzům přizpůsobeným všem, od začátečníků až po zkušené surfařky, kteří se chtějí zlepšit, se naučíte ovládat desku a zejména vlny, abyste se mohli volně klouzat.

ASCENSIONAL PARACHUTE

Chcete si užít moře při vstávání ve vzduchu? Vydejte se na parasailing! Osamoceně, ve 2 nebo 3, budete používat padák tažený lodí k letu nad vodou. Pocity, svoboda a magie vidět pobřeží shora budou na setkání. Parasailing je senzační!

Close Menu