Chcete ve městě najít neobvyklou aktivitu? Najděte všechny své oblíbené indoor aktivity na místech speciálně věnovaných pro volný čas. Milovníci záhad ocení scénáře Escape Game. S rodinou nebo přáteli budou tyto únikové hry v životní velikosti otestovat vaši logiku. S jejich různorodými tématy najdete své štěstí: kouzelník, vyšetřovatel, vězeň … Možnosti je mnoho! Dáváte přednost světu videoher, ať už jste příležitostný hráč nebo hardcore hráč, na vás čekají místnosti virtuální reality. V těchto prostorech zcela věnovaných ponoření do videoher, bude velký katalog her, s nejlepšími tituly VR těžit z nejnovějších technologií, svádět mladé i staré. Pro výlet s přáteli, Pohřební život chlapce / dívky, objevte házení seker. Hravá a originální činnost, přístupná všem.

ESCAPE HRY

Podaří se vám vyřešit hádanky Escape Games? K dispozici je mnoho scénářů pro intenzivní večírky s přáteli!

VIRTUÁLNÍ SKUTEČNOST

Objevte virtuální realitu prostřednictvím velkého počtu videoher. Strávit senzační okamžik sám, s rodinou nebo přáteli. Vyberte si svůj vesmír a ponořte se do jedinečného zážitku!

LANCER DE HACHES

Chcete si zahrát Viking nebo kanadský dřevorubec? Vyzkoušejte házení seker: zábavná a neobvyklá aktivita, při které bude testována vaše obratnost.

Close Menu