Přátelé přírody, jste tady doma!

Na horách nebo v lesích můžete své oblíbené outdoorové aktivity cvičit v srdci zachovalých a stále divokých prostor.

Pro celou rodinu navrhujeme túry na nejkrásnějších místech francouzských horských masivů, s různým trváním od jednoho do několika dnů. Pokud dáváte přednost cyklistice před chůzí, bez obav. Naše MTB služby na vás čekají na procházky na 2 kolech podél stezek pro nezapomenutelné chvíle.

Atletičtější najde také svůj účet s lezeckými kurzy v přírodě s kvalifikovanými instruktory, kteří jim pomohou postupovat bez ohledu na úroveň jejich odjezdu, od začátečníků až po potvrzené horolezce. Mohou se také vyvinout pomocí ferraty, aby získali nějaké další zimnice a adrenalin. Chcete jít na konec svých vlastních limitů? Naše stezky vás zavedou dále ve fyzické námaze a objevování honosných panoramat.

A pokud chcete být v úplném společenství s přírodou, vyzkoušejte naše kurzy přežití, abyste se naučili, jak zvládat sami, a přitom zůstat v souladu s vaším prostředím.

Hledáte originální činnost související se světem zvířat? Můžete se rozhodnout pro Cani Rando, který vás uvidí na turistických trasách tažených psími saněmi. Skvělý způsob, jak si užít turistiku pro děti, které mohou mazlíčky psů.

A konečně, pokud chcete strávit den s rodinou nebo přáteli, naše lezecké kurzy jsou v pořádku!

PŘEŽITÍ KURZU

Sníte o účasti na Koh Lanta nebo si jen chcete prožít velké dobrodružství? Proč necvičit během našich kurzů přežití? Během 2 až 5 dnů budete žít na horách nebo v lese vlastními prostředky. Průvodce vás naučí, jak udělat oheň, postavit přístřeší, sbírat jedlé rostliny nebo lovit a rybařit. Ideální pro budování týmu!

ACCROBRANCHE

Lezení po stromech (nazývané také „dobrodružná stezka“) budete vylézt na stromy a zažít jedinečný zážitek zdobený různými dílnami: lichoběžníky, mosty opic, provazy nebo neodolatelnou linii zipu. Tato aktivita je ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří chtějí strávit den plný překvapení a zábavy!

CLIMBING

Objevte nejkrásnější lezecká místa ve Francii a Navarru s našimi kurzy! Váš instruktor přizpůsobí jakoukoli úroveň a budete postupovat na blocích, útesech a stěnách, které jste si vybrali. Nádherný způsob, jak být v kontaktu s přírodou a žít vzrušení!

VIA FERRATA

Hledáte doplněk k našim lezeckým kurzům? Via ferrata dokonale vyhovuje vašemu vkusu a vašim očekáváním! Půjčíte si, dobře vybavené a doprovázené průvodcem, tyto železnice upevněné v přírodních zdech nejkrásnějších hor Francie pro maximální pocity!

TURISTIKA

Pokud chcete objevit všechny rozmanité nádherné krajiny v naší krásné zemi, turistika je pro vás činnost. A s našimi kvalifikovanými průvodci nehrozí žádné riziko! Budete moci odejít na příjemnou procházku, samostatně nebo ve skupině, na den relaxace a objevování přírody, nebo si během trekkingu uvědomit skutečnou exkurzi několika dnů, díky níž budete žít nezapomenutelnými okamžiky!

ATV

Jezděte na horském kole pro intenzivní chvíle potěšení a objevte krásné přírodní památky na dvoukolové cestě. S elektrickou pomocí nebo bez ní budete pod dohledem zkušených instruktorů, kteří vám ukážou, jaký je skutečný terén. V cyklistickém parku s vyhrazenými kurzy nebo na přístupných turistických trasách neuvidíte své kolo stejným způsobem!

CANI RANDO

Jděte na výlet tažený nádherným a mocným psím spřežením! Huskys, Malamutes nebo Samoyedes vás doprovází na procházku v nejkrásnější krajině naší krásné země. Profesionální musher vás provede výletem a pomůže vám komunikovat se svými psy pro vaše potěšení. Pohlazení podle přání!

speleologie

Objevte speleologii s kvalifikovaným a zkušeným průvodcem během zahájení, stáže nebo výletu v jeskyních Francie. Pod zemí se vám otevírá nový svět pro radost mladých i starých. Nabízíme také speleologické kurzy a výlety s maximální senzací pro ty nej atletičtější z vás!

Close Menu