Jste eso kola nebo se chcete stát jedním? Jsme tu, abychom vás podpořili ve vašem postupu!

Přísaháte pouze na supersportovní vozy: Ferrari, Lamborghini nebo jiný Aston Martin pro vás nemají žádná tajemství … jděte rychle do naší sekce jízdy GT, budete rozmazlen na výběr, a to jak u modelů vozidel, která na okruzích, které vám navrhujeme. Pokud hledáte čistou rychlost, naše jednosedadlové kurzy vás uspokojí: na programu se bude konat jízda na silnici a monstrózní zrychlení!

Chcete zábavnější jízdu, doporučujeme náš výběr z rally jízdy. Sníh, asfalt nebo špína, drift ve všech směrech a pokrok v poli spolu s nejlepšími trenéry ve Francii.

Přechody a velké kopce vás přimějí získat adrenalin? Objevte terénní stezky během výjimečných kurzů jízdy 4×4. Naučte se ovládat tuto plynulou jízdu společně s našimi odborníky v oboru. Naše čtyřkolky a kočáry vás také přimějí přemýšlet mimo krabici na příjemných a senzačních procházkách.

A konečně, na okamžik čistého přátelství a zábavy, jděte rychle vyzkoušet naše motokárové kurzy. V závislosti na zvoleném vzorci bude jízda více či méně sportovní a výzva bude více či méně zvednutá. Umístěte kurzor na vás!

Snažíme se denně najít ty nejlepší aktivity za nejlepší cenu. Ať už si chcete rezervovat některou z těchto pilotních aktivit nebo nabídnout dárkový box, jsme vám k dispozici, abychom vám poradili při výběru.

PILOTNÍ KURZ

Dopřejte si nejprestižnější luxusní sporty na okruhu vyhrazeném pro motoristický sport po celé Francii! V našich zkušenostech s řízením jsou přítomny největší značky: Ferrari, Lamborghini, Audi, Mustang, Subaru, Porsche, Mercedes, Aston Martin, Nissan, Lotus a dokonce Caterham! Všechny okruhy jsou speciálně navrženy pro provoz sportovních sedanů a soutěžních vozů. Trenérem profesionálního řidiče budete jezdit v přímých linkách, přepážkách, parabolických ohybech, pif pafu a dalších kolících. A pokud si nemůžete vybrat mezi všemi dostupnými modely, rozhodněte se pro víceletový kurz, kde můžete řídit 2 nebo 3 z těchto vysněných aut!

JÍZDNÍ SIMULÁTOR

Co dělat, když prší opravdu tvrdě a jste fanouškem motoristických sportů? Používáme simulátor jízdy k oživení závodních pocitů uvnitř! Stačí nastoupit na závodní auto s replikou namontované na mobilní platformě a máte hotovo! Kromě toho můžete závodit se svými přáteli. Co lidé chtějí?

MONOPLICKÝ ŘÍZENÍ KURZU

Pozor, jedete-li s jedním sedadlem do další kategorie z hlediska rychlosti a technického vozu! Na palubě Formule 3, Formule Renault nebo dokonce Formule 1 zapálíte stopu na okruzích hodných největších jmen! Adrenalin a vzrušení jsou zaručeny!

OSTATNÍ PILOTÁRNÍ KURZY

Chceš si vzít Sebastiena Loeba? Naše kurzy řízení rally vám umožní realizovat váš sen v závodních autech na různých okruzích po celé zemi. S pomocí kvalifikovaného instruktora se naučíte všechny techniky řízení rally. Na programu: samozřejmě lyžování, bez ohledu na typ zvoleného okruhu: asfalt, země nebo led. Budete žít jedinečný zážitek!

CESTUJÍCÍ BAPTISMUS

Z různých důvodů nechcete nebo nemůžete řídit sami sebe? Uvědomte si, že stále můžete pociťovat pocity z jízdy na okruhu s našimi křestními cestujícími. Profesionální řidič vás vezme na svůj okruh v nejkrásnějším GT současnosti a díky jeho know-how a jeho technikě řízení budete mít dojem, že se budete moci zúčastnit opravdu vzrušujícího závodu s komentáři naživo!

MOTO

Jste nadšeni motocykly? Objevte naše motocyklové kurzy na závodních motocyklech a všechny naše vyjížďky na kole. Asfalt nebo špína, je jen na vás!

QUAD & BUGGY Hiking

Máte rádi motorismus, ale také přírodu? Proč se pustit do čtyřkolky nebo kočárku na stezky našich krásných regionů? Se skupinou několika stážistů budete mít nějaké zimnice, zatímco si užíváte vznešenou krajinu zkříženou!

KART TRAINING

Motokáry, to je vždy skvělý okamžik zábavy strávený s rodinou nebo přáteli! V závislosti na vašich přáních můžete hrát na soutěžním aspektu nebo se naučit řídit svůj motokár jako profesionál podle rady zkušeného profesionálního řidiče.

FÁZE 4X4

Pod vedením profesionála se naučíte všechny techniky řízení ATV. Podle vašeho výběru můžete podniknout pěší turistiku nebo trénovat na speciálně vyhrazeném poli s různými workshopy, jako jsou překonávání překážek nebo rychlostní okruh. Co se naučit hodně o 4×4!

Fermer le menu