Žijete hlavu v oblacích a přemýšlíte jen o jedné věci, opustíte podlahu krav? Máme tu něco, abychom vás uspokojili!

Padák, bungee jumping, létání nebo létání helikoptérou … objevte všechny naše letecké sporty a letecké aktivity. Vyberte si svou úroveň senzace, od horkovzdušného balónu přes zámky Loiry po akrobacii, bude pro každého něco!

Chcete nabídnout tento druh aktivity někomu blízkému? Nezapomeňte létat nad našimi hlavami dárkových krabic vzduchem. Čeká na vás velký výběr krabic a mnoho aktivit po celé Francii.

Všechny tyto aktivity jsou samozřejmě k dispozici také pro rezervaci. Neváhejte se obrátit na naše rezervační centrum, které vás rádi provede při výběru a stanoví datum schůzky pro vaši leteckou činnost.

ELASTICKÉ JUMPING

Jste připraveni skočit z mostu nebo viaduktu až na několik desítek metrů? Bungee jumping je jedinečný zážitek, díky kterému budete čelit strachu z prázdnoty. Bezpečně připevněné kotníky nebo postrojem budete skákat do vody pro zaručený adrenalinový spěch! Myslíte si, že jste odvážnější na dva? Na některých stránkách nabízíme možnost skákat duet pro ještě větší pocity!

seskok s padákem

Pro vzrušení při volném pádu rychlostí 200 km / h je parašutismus ideální činností! Doporučujeme vám začít tandemový seskok padákem se zkušeným instruktorem, který pro vás zvládne všechny kroky skoku a objevíte jeho vesmír. Pokud se chcete stát vaším parašutistou, můžete udělat další seskok padákem nebo stáž Pac pro další výcvik. A pokud například hledáte originální aktivitu pro EVG nebo EVJF, proč nezkusit simulátor volného pádu? Ve skutečnosti budete létat na pár minut poháněné silným větrným tunelem pro spoustu legrace! !

Létání vrtulníkem

Vrtulník nabízí nádherný panoramatický výhled na nádhernou krajinu přelitou Francií. To je ideální pro první zamilovaný let! A pokud chcete jít dále a přijímat objednávky, můžete také absolvovat výcvik pilota vrtulníku s profesionálním pilotem, který vás seznámí s manipulací s tímto impozantním letadlem.

LET V BALONEK

Chcete objevit naši krásnou zemi z nebe? Rozhodněte se pro horkovzdušný balón, který se majestátně zvedá ve vzduchu v tichosti a který vás a vaše blízké vezme do proutěného koše. Z oblohy můžete obdivovat nádherná panoramata a možná i připravit balón s balónem.

FLIGHT FLIGHT

Paragliding umožňuje vyvíjet se ve volném letu bez omezení a bez motoru, jen přenášeného větrem, v naprostém spojení s přírodou. Můžete začít tandemovým paraglidingem se zkušeným instruktorem. Je také možné udělat den objevu paraglidingu, nebo paragliding iniciační kurz pro delší trénink, kde se naučíte létat sami. A pokud hledáte neobvyklou aktivitu, paragliding na lyžích, vždy ve spojení s trenérem, je perfektní!

FLIGHT FLIGHT

Vylezte do kokpitu letadla, abyste proletěli nejkrásnější oblasti Francie! Ať už jde o klasický let nebo úvod do létání, profesionální pilot vás doprovází pro úplnou bezpečnost. Uchazeči o vzrušení si také budou moci užít jedinečný zážitek během letu v stíhacím letadle nebo při křtu v akrobatickém letadle. Buďte opatrní, bude to šílené! Pokud jde o ostatní, budou schopni letět s letadlem (typ Airbus nebo Boeing) nebo bezpečně lovit v leteckém simulátoru.

LET V ULM

Na palubě malého víceosého letadla (typ letounu), autogyru (typ vrtulníku) nebo kyvadla (typ křídla delta) můžete obdivovat neuvěřitelnou francouzskou krajinu z nebe během nezapomenutelného křtu ULM! Touha řídit vás svědí? Úvod do pilotování ULM s profesionálem je také možný na stejných letadlech pro potěšení desetkrát!

BAPTISM PARAMOTOR

Parametr sestává z paraglidingového křídla a vrtulového motoru buď vzadu praktikujícího, nebo připevněného k kočárku pro tandemový let. To vám umožní vzlétnout a přistát téměř kdekoli a získat trochu chladu pro 360 ° panoramatický výhled! Budete se opravdu cítit jako létání jako pták!

FLIGHT FLIGHT

Objevte pocity letu v kluzáku a přemýšlejte o nádherné krajině! Vaše letadlo vzlétne s vlečným letadlem, které vás spadne na několik set metrů nad mořem. Můžete si vybrat křest vzduchu nebo výcvikový kurz podle vašich přání.

LET V DELTAPLANE

Pokud máte rádi adrenalin, budete milovat závěsné klouzání! Jako pilot nebo jako spolujezdec se budete houpat po startovní ploše a do prázdnoty pomocí delta křídla. Tyto pocity jsou zaručeny a výhled je dechberoucí na francouzských horách.

INICIACE PILOTAGE DRONE

Máte rádi nové letecké technologie? Navrhujeme vás naučit pilotovat dron s profesionály. Vaše zasvěcení se bude konat buď venku, aby se krásné obrázky z nebe, nebo uvnitř na kurzu určené pro vás otestovat všechny jemnosti řízení!

Close Menu